Paczka do Anglii i jej wysyłanie może wydawać się kłopotliwe, czasem to jednak absolutna konieczność. Wielu Polaków ma w Anglii bliskich i znajomych, z którymi kontakt nie ogranicza się do rozmów telefonicznych i wideo. Może przecież zaistnieć konieczność przekazania sobie jakiegoś przedmiotu. Przykłady same przychodzą do głowy – córka wyjechała na wakacje do pracy, ale zapomniała swojej ulubionej książki, kolega mieszkający w Londynie chce kupić sobie nowe głośniki, ale okazało się, że w Polsce są one znacznie tańsze. Warto wiedzieć, że dzięki korzystaniu z naszej platformy nadawanie takich przesyłek, wcale nie musi być skomplikowane.

Paczka do Anglii do 70% taniej!

paczka do anglii

 

Jak zaadresować paczkę do Anglii?

Ktoś, kto nigdy wcześniej tego nie robił, może mieć wiele wątpliwości. Czy paczkę wysyłaną do Anglii adresuje się według takiego samego wzoru, jak w Polsce? Czy trzeba podawać nazwę hrabstwa, w którym mieszka adresat? Co z polskimi znakami w imieniu i nazwisku odbiorcy? Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mają bardzo ciekawy zwyczaj nadawania swoim domom nazw zamiast numerów – jak wówczas zaadresować paczkę, aby mieć pewność, że dotrze na miejsce? Odpowiedzi na wszystkie te pytania i rozwiązanie problemu zarazem znajdują się na naszej stronie. Wystarczy wypełnić nieskomplikowany formularz dotyczący danych adresowych odbiorcy przesyłki podczas zamawiania kuriera, a list przewozowy – który jest niezbędny do dostarczenia paczki na miejsce – wygeneruje się automatycznie. Należy go wydrukować i nakleić na paczkę. Niektóre firmy kurierskie dostarczające przesyłki do Anglii, które współpracują z nami, zajmą się nawet drukowaniem listu przewozowego!

tani kurier

Ile kosztuje paczka do Anglii?

Wydawać by się mogło, że wysłanie paczki za granicę, w dodatku za morze, jest bardzo drogie. Szczególnie, jeśli wybiera się korporację kurierską, która dostarcza przesyłki znacznie szybciej, niż tradycyjna poczta. Nic bardziej mylnego. Podczas zamawiania kuriera do Anglii na naszej stronie, istnieje możliwość wybrania jednej spośród kilku ofert. Zależnie od indywidualnych potrzeb, klient może zdecydować się na ekspresowy lub standardowy czas dostawy kuriera, przewożącego przesyłkę drogą lądową lub lotniczą. Wszystkie informacje tego typu dotyczące opcji wysyłki paczki do Anglii znajdują się na naszej stronie i klient może dokonać dowolnego, świadomego wyboru. Może więc zdecydować się na najszybsze dostarczenie przesyłki do adresata, najtańszą ofertę lub znaleźć złoty środek – niedługi czas i niską cenę. Warto pamiętać, że najtańsza wysyłka paczki kurierem do Anglii dzięki skorzystaniu z naszej platformy może kosztować już od 47 zł netto. Jest to oferta niezwykle korzystna.

Ile idzie paczka do Anglii?

Korporacjom kurierskim zależy na jak największym zadowoleniu klientów ze świadczonych usług. Z tego powodu można spodziewać się kompleksowej i naprawdę ekspresowej obsługi z ich strony. Czas dostawy paczki do Anglii wpływa oczywiście na koszty wysyłki. Niemniej, nawet przy niższej opłacie, czas transportu to jedynie trzy do czterech dni roboczych, kiedy klient zdecyduje się na kuriera przewożącego paczki drogą lądową. Dla tych, którym bardzo zależy na czasie, istnieje jeszcze szybsza opcja – transport lotniczy. W takim przypadku można spodziewać się, że przesyłka dotrze do adresata już w ciągu dwóch, a nawet jednego dnia roboczego! Oferujemy możliwość dokonania świadomego wyboru, co do sposobu i czasu transportu paczki do Anglii, zależnie od indywidualnych potrzeb.

Paczka do Anglii – forum

W razie jakichkolwiek wątpliwości, co do tego, jak nadać, zaadresować, zapakować paczkę do Anglii, warto zajrzeć na poświęcone tej tematyce fora. Uczenie się na cudzych błędach i korzystanie z wiedzy osób doświadczonych, pozwoli uniknąć ewentualnych problemów. Dobrym rozwiązaniem będzie także poradnik na temat paczek do Anglii dostępny na stronie Allekurier.pl. Można tam odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące, na przykład, pakowania nietypowych przedmiotów, których nie da się schować do kartonu. Warto także spojrzeć na listę przedmiotów, których przesyłanie nie jest dozwolone – nie wszystko może wydawać się tak oczywiste – szczególnie, jeśli klient planuje wysyłkę przedmiotów wartościowych lub dokumentów.