Nadawanie paczki do Anglii może wydawać się skomplikowanym zadaniem. Osoba, która nigdy nie nadawała przesyłki do Wielkiej Brytanii, może mieć wiele wątpliwości, na przykład, co do sposobu jej adresowania, wymagań dotyczących właściwego pakowania, dozwolonej zawartości przesyłek, ceny takiej usługi oraz czasu dostarczenia paczki we wskazane miejsce. Dylematem może być także wybór odpowiedniego przewoźnika, można wszakże skorzystać z tradycyjnej poczty, usług osób prywatnych lub skorzystać z jednej z wielu firm kurierskich. W naszej ofercie znajdują się najlepsi kurierzy do Anglii. Dla bezpieczeństwa przesyłanych przedmiotów oraz dla oszczędności czasu i pieniędzy, warto skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań. Dobrym pomysłem będzie współpraca z cenioną firmą kurierską, która ma wieloletnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym, także zamorskim, co jest istotne w przypadku nadawania paczki z Polski do Wielkiej Brytanii. Zależnie od indywidualnych potrzeb – klientowi może zależeć na jak najszybszym czasie dostarczenia paczki do Anglii, na niewielkim koszcie takiej usługi, wykupieniu ubezpieczenia przesyłanej paczki lub skorzystaniu z usługi „od drzwi do drzwi”. Wszystkie te warianty można znaleźć dzięki naszej platformie, która prezentuje oferty wielu renomowanych międzynarodowych firm kurierskich, takich jak DHL i DPD.

Kurierzy do Anglii nawet do 70% taniej!

kurierzy do anglii

Paczki do Anglii – DPD

DPD – Dynamic Parcel Distribution to kolejna znana i ceniona niemiecka firma, która powstała w połowie lat 70. Początkowo działała wyłącznie na terenie Niemiec pod inną nazwą, a z czasem rozwinęła swoją działalność. W Polsce funkcjonuje od początku lat 90. i od tego czasu pracuje na swoją dobrą renomę wśród polskich klientów. Obecnie, podobnie jak DHL, firma kurierska DPD świadczy usługi transportowe między krajami całego świata. Oczywiście, realizuje także transport przesyłek między Polską a Wielką Brytanią. We współpracy z DPD oferujemy przesyłanie paczek o ciężarze nieprzekraczającym 31 kilogramów, objętych nieodpłatnym ubezpieczeniem (które, w razie potrzeby, można zwiększyć za odpowiednią dopłatą). Świadczy także usługi dodatkowe, które istnieją po to, aby, na przykład, w razie większych trudności z dostarczeniem paczki do adresata, mieć pewność, że mimo wszystko przesyłka dotrze pod wskazany adres. DPD oferuje także możliwość cofnięcia paczki do nadawcy lub przekierowania jej na inny adres, przepakowanie jej i wiele innych dodatkowych opcji, które mogą okazać się bardzo pomocne w nieoczekiwanych sytuacjach. Kurierzy do Anglii DPD dostarczają także niestandardowe przesyłki. Zamówienie kuriera DPD przez naszą platformę jest wyjątkowo łatwe. Kurierzy do Anglii DPD odbierają paczki codziennie, dlatego przybliżony czas dostawy paczki do Anglii to jedynie 3-4 dni robocze. Zamawianie kuriera DPD do Wielkiej Brytanii jest możliwe dla wszystkich klientów – osób prywatnych i firm. Nie ma potrzeby podpisywania dodatkowych umów.

tani kurier

Paczka do Anglii – DHL

Niemiecka firma kurierska DHL Express została założona pod koniec lat 60. ubiegłego wieku. Zajmuje się głównie transportem międzynarodowym, a obecnie posiada zasięg ogólnoświatowy. Swoje siedziby ma w ponad 200 krajach, w tym w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Korzystanie z tak dobrze znanego i cenionego kuriera, jakim jest DHL, gwarantuje najwyższą jakość obsługi. Za pomocą naszej strony można zamówić kuriera DHL do Anglii. Klient podczas zamawiania kuriera DHL do Wielkiej Brytanii, będzie mógł porównać ofertę tej firmy z innymi korporacjami kurierskimi i wybrać najbardziej korzystną dla siebie opcję, zarówno ze względu na cenę usługi, jak i na czas dostarczenia paczki do adresata. Warto wiedzieć, że zamawianie kuriera DHL przez naszą platformę jest wyjątkowo łatwe i nieskomplikowane – należy wypełnić jasno skonstruowany formularz dotyczący danych nadawcy i odbiorcy, a także zawartości i rozmiarów paczki. Kurierem DHL można nadać list, który należy umieścić w specjalnej kopercie, zapewniającej bezpieczeństwo dokumentów podczas podróży, a którą klientowi dostarczy kurier. Istnieje możliwość nadania jednej lub kilku paczek, lub palety. Dla każdego rodzaju przesyłki został przygotowany odpowiedni cennik.