Londyn jest stolicą Wielkiej Brytanii i największym miastem tego kraju. Obejmuje ponad półtora tysiąca kilometrów kwadratowych, leży nad największą rzeką Anglii – Tamizą. Jest zamieszkiwany przez niemal 8 i pół miliona osób wielu narodowości, w tym oczywiście także Polaków. Londyn jest olbrzymim ośrodkiem handlowym, działają tutaj liczne uniwersytety, instytucje naukowe i badawcze, instytucje kulturalne. Londyński przemysł jest bardzo różnicowany i silnie rozgałęziony. Stolica zjednoczonego Królestwa jest także niezwykle istotnym węzłem komunikacyjnym. Krzyżuje się tutaj aż dziewięć autostrad oraz kilka innych dróg krajowych. Na terenie miasta znajduje się 10 dworców kolejowych, sześć portów lotniczych oraz port wodny na Tamizie. Tak wielka aglomeracja ma olbrzymie zapotrzebowanie na usługi kurierskie, zarówno krajowe, jak i międzynarodowe. W Londynie mieszka wielu Polaków, którzy korzystają z usług kurierskich, pozostając w kontakcie z bliskimi w Polsce oraz podczas współpracy z polskimi firmami. Dlatego też usługa paczka do Londynu jest przez nich często wybierana. Planując wysyłkę paczki do Londynu, warto sprawdzić kilka ofert i wybrać najbardziej korzystną dla siebie. Wygodnie skorzystać z platformy pośredniczącej w usługach kurierskich, która to umożliwia, a także znacznie ułatwia cały proces.

Paczka do Londynu nawet do 70% taniej!

paczka do londynu

Paczki do Londynu

Niezależnie od tego, czy wysyłkę planuje klient indywidualny, czy firma, może zaistnieć potrzeba wysłania koperty z dokumentami lub listem, jednej lub kilku paczek, palety lub przesyłki niestandardowej, której nie można zapakować w tradycyjny sposób, na przykład do kartonu. Zamawianie kuriera do Londynu może wydawać się problematyczne, jednakże podczas korzystania ze strony brokera kurierskiego, można znacznie ułatwić sobie do zadanie. Witryny takie jak np. Allekurier.pl pozwalają na porównanie ofert wielu korporacji kurierskich realizujących transport paczki do Londynu. Dzięki temu klient ma możliwość wybrania najbardziej odpowiadającej mu opcji, zarówno pod względem czasu dostawy, preferowanej ceny, sposobu transportu i ewentualnych usług dodatkowych. Jest to oszczędność czasu i możliwość wybrania najtańszego kuriera do Londynu.

tani kurier

Kurier do Londynu

Poszukując najwygodniejszej opcji, najbardziej korzystnej oferty i kompleksowej obsługi, warto skorzystać z serwisu takiego jak Allekurier.pl. Firma ta współpracuje z wieloma najbardziej cenionymi i sprawdzonymi korporacjami kurierskimi. Daje to możliwość wykonania dokładnej wyceny transportu paczki do Londynu na podstawie wypełnionego przez klienta, nieskomplikowanego formularza. Ponadto klient ma możliwość wybrania jednej spośród kliku proponowanych mu ofert. Zależnie od indywidualnych potrzeb może zdecydować się na ekspresową dostawę paczki do Londynu – w 1 lub 2 dni robocze – lub wybrać opcję ekonomiczną, która zwykle jest realizowana w ciągu 3-4 dni roboczych. Allekurier.pl przygotował także praktyczny poradnik na temat paczek do Anglii, który pomoże rozwiać wątpliwości dotyczące adresowania paczek, pakowania i przygotowywania ich do transportu. Co więcej, doradzi, jak zaplanować wysyłkę do różnych krajów świata, także poza Unią Europejską. W poradniku można także znaleźć ciekawe artykuły dotyczące wysyłania do Londynu niestandardowych paczek – na przykład zawierających instrumenty muzyczne, elektronikę, wózki, rowery i wiele innych. Warto także ustalić, czego nie może zawierać paczka do Londynu – zgodnie z regulaminami poszczególnych firm kurierskich, jak i ze względu na obowiązujące prawo.

Kurier – Londyn

Wszystkie zalety korzystania z naszej platformy warto uzupełnić także o fakt, że nadawanie paczek jest wyjątkowo łatwe i nieskomplikowane. Po wypełnieniu formularza, o którym była mowa wcześniej, oraz po uiszczeniu odpowiedniej opłaty za usługę, klient jest poproszony o wydrukowanie otrzymanego drogą mailową listu przewozowego i naklejenie go na zapakowaną przesyłkę. Wówczas pozostaje już tylko czekać na kuriera, który zgłosi się pod wskazany adres – także wprost do domu klienta. Paczka zostanie dostarczona do rąk odbiorcy w Londynie, w ustalonym wcześniej terminie. W przypadku, gdyby dostarczenie nie powiodło się za pierwszym razem, kurier będzie ponownie próbował skontaktować się z odbiorcą tak, aby paczka do Londynu została zrealizowana.